TFF, Üstün Lig'in 5 haftalık programını açıkladı | GEBZE OKUYORGEBZE OKUYOR

18 Eylül 2021 - 22:33

TFF, Üstün Lig’in 5 haftalık programını açıkladı

2020-2021 Dönemi Harika Lig 35, 36, 37, 38 ve 39. hafta karşılaşma programları açıklandı. Muhteşem Lig’in son 3 hafta karşılaşmaları birebir …

TFF, Üstün Lig’in 5 haftalık programını açıkladı
Son Güncelleme :

19 Nisan 2021 - 2:16

19 görüntülenme

2020-2021 Dönemi Harika Lig 35, 36, 37, 38 ve 39. hafta karşılaşma programları açıklandı.

Muhteşem Lig’in son 3 hafta karşılaşmaları birebir gün ve saatlerde oynanacak olup programı ise daha sonra ilan edilecek.

Müsabaka programları şöyle:

d 723

d 2501

dffggf 2231

dffggf 8454

dffggf 1762

FİKSTÜR -

Tümünü Gör

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 5 7 13
2 Beşiktaş 4 7 10
3 VavaCars Fatih Karagümrük 5 5 10
4 Fenerbahçe 4 5 10
5 İttifak Holding Konyaspor 4 4 10
6 Altay 5 3 9
7 Galatasaray 4 3 8
8 Atakaş Hatayspor 4 6 7
9 Yukatel Kayserispor 4 0 7
10 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 5 -5 6
11 Aytemiz Alanyaspor 4 -6 6
12 Göztepe 5 -1 5
13 Gaziantep FK 5 -1 5
14 Kasımpaşa 5 -1 5
15 Fraport TAV Antalyaspor 4 -3 4
16 Demir Grup Sivasspor 5 -2 3
17 Adana Demirspor 4 -5 2
18 Çaykur Rizespor 4 -6 1
19 Medipol Başakşehir 4 -4 0
20 GZT Giresunspor 4 -6 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 5 13 15
2 Eyüpspor 5 4 12
3 MKE Ankaragücü 5 6 11
4 Tuzlaspor 4 5 10
5 Manisa FK 5 2 9
6 BB Erzurumspor 5 -1 9
7 Kocaelispor 5 -2 7
8 Beypiliç Boluspor 4 2 6
9 Yılport Samsunspor 4 0 6
10 Royal Hastanesi Bandırmaspor 5 -1 6
11 Denizlispor 5 -2 6
12 Menemenspor 5 -5 6
13 Adanaspor 5 0 5
14 Bursaspor 5 -1 4
15 Ankara Keçiörengücü 5 -4 4
16 Altınordu 5 -5 4
17 Gençlerbirliği 5 -6 4
18 İstanbulspor 4 -1 3
19 Balıkesirspor 4 -4 3
# TAKIMLAR O AV P
1 Nazilli Belediyespor 2 3 6
2 Kırşehir Belediyespor 2 4 6
3 Eskişehirspor 2 1 4
4 Şanlıurfaspor 2 1 4
5 Tarsus İdman Yurdu 2 1 4
6 Bucaspor 1928 2 2 4
7 Akhisarspor 2 -1 3
8 Ankara Demirspor 2 0 3
9 Amed Sportif Faaliyetler 2 1 3
10 Pendikspor 1 1 3
11 Isparta 32 Spor 2 0 2
12 Karatay Termal 1922 Konyaspor 2 0 2
13 Pazarspor 2 -4 0
14 Kırklarelispor 2 -3 0
15 Zonguldak Kömürspor 2 -2 0
16 Uşakspor A.Ş. 1 -2 0
17 TECO Karacabey Belediyespor 1 -1 0
18 Anagold 24Erzincanspor 1 -1 0
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sivas Belediyespor 2 4 6
2 Bodrumspor 2 3 6
3 Somaspor 2 3 6
4 Çorum FK 2 4 4
5 Ankaraspor 2 3 4
6 Hekimoğlu Trabzon 2 2 4
7 Sakaryaspor 2 2 4
8 Silahtaroğlu Vanspor FK 2 1 4
9 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 2 1 4
10 Etimesgut Belediyespor 2 0 3
11 Serik Belediyespor 2 -1 3
12 İnegölspor 2 0 2
13 Afjet Afyonspor 2 -1 1
14 Diyarbekirspor 2 -2 1
15 Sarıyer 2 -2 1
16 Ergene Velimeşespor 2 -4 1
17 Turgutluspor 2 -2 0
18 Adıyaman 1954 Spor 2 -3 0
19 Kahramanmaraşspor 2 -4 0
20 Niğde Anadolu FK 2 -4 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 1 3 3
2 Club Brugge 1 0 1
3 Paris St Germain 1 0 1
4 RB Leipzig 1 -3 0